Bodačka

Jak se téhle špatné vlastnosti říká?

Asi jsem to sem už psala, ale tak pro jistotu ještě jednou. Nesnesu, když je někdo v mém věku, nebo mladší v něčem, v čem vynikám, lepší než já. Vím, že je to špatné a nijak se tím netajím, ale jak se téhle vlastnosti říká?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ješitnost, přehnané sebevědomí?

Další odpovědi
ten který je

Egoismus,narcis­mus,sebestřed­nost.

zjentek

Nedostatek příležitostí.

Šidlo

závisť, obyčajná závisť

aspoňže si uvedomujete, že je to zlé.......mnohí dospelí si myslia, že je to v poriadku, dokonca to berú ako posvätné právo a dôvod ubližovať

Mc Merkurion

… v tvém případě nijak,sama nevíš co by: Co může způsobovat můj pocit méněcennosti? ( http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-muze-zpusobovat-muj-pocit-menecennosti )