Krava.blba

Jak se stát slavnou ?

Ahojky, zaujímalo by ma ako sa človek môže dostať na hranie vo filme, alebo sa stať spevákom, okrem castingu (casting = konkurz) atď. Neviem, či mám talent ale fakt by ma to bavilo…

Odpovědi
panenka

bez konkurzu to asi nepude slavnou se můžeš stát když někde vystoupíš a tvůj zpěv někdo uvidí,nebo když se někam přihlásíš na castink a oni tě vyberou bez tady tohoto si myslím že nemáš šanci.má dcera začala chodit do folkloru zpívala,tančila pak ju to přestálo bavit začala tedy ve škole chodit do zpěvu ted jezdí s kroužkem po světě a už i zpívá její oblíbené.tak se neboj pusti se do toho a uvidíš držím ti pěstičky

JayDee446

Já se kdysi s kapelou dostal do podvědomí výhrou soutěže amatérských kapel. Jinak nevím, když nechceš casting.

Rici

Každá rada je marná, pokud není ani špetka talentu. Takže zaprvé: nejdříve talent a úspěch přijde skoro sám.