vevinka007

Jak se stát slavnou zpěvačkou?

Myslíte , že je dobrý zavolat hudebním producentům či manažerům, když znám číslo?
Nevíte jak se proslavit? Nechci, ale nahrávat videa na youtube ani vystudovat školu pěvectví..
Neznáte nějakého manažera, který bere zpěvačky?

Odpovědi
venkovan

Jak se stát slavnou zpěvačkou ? – tvrdě pracovat a mnoho let, prakticky celou kariéru. K tomu mít ještě nesmírně velké štěstí se prosadit mezi stovkami podobných.
Když nechceš studovat, tak se obávám, že budeš muset někde ubrat. Buď na touze být slavnou a nebo na nechuti studovat.

LůcaDůcaPůca

jdi to československo má talent nebo tak ;) někdy ty videa na YTB dokážou docela dost proslavit lidi. Znám kluka co jednou nahrál rap + video, sdílel to na facebooku a fandy si celkem získal.

terry

Zavolat můžeš, ale nemusí se s tebou bavit.
Nahraj demo a posílej všude, komu můžeš.

kelley

Rozesílání demokazet nebo volání manažerům je jen ztráta času, neodpoví ti, v lepším případě slušně odmítnou. O něco větší šanci vidím v těch talentových soutěžích v TV, ale jednak musíš opravdu umět zpívat a k tomu musíš mít kliku… Přihlas se někam do sboru a zpívej tak dobře, aby ti svěřili sólové party. Další možnost je začít zpívat s nějakou amatérsou kapelou styl, který se ti líbí, koncerty, nahrávky… a když se to bude lidem líbit, je z tebe zpěvačka 🙂
Ovšem ani tak to samo od sebe nejde, je třeba trénovat a to nejlépe pod vedením (třeba soukromého) učitele zpěvu. Neodborným tréningem by sis taky mohla poškodit hlasivky !