ALLmY

Jak se stát slavná/slavným?

Cuuuuz, chtěla bych se stát slavná, ale nevím jak na to :DD.Nechci aby se o mě nevědělo.Chěla bych se něčím proslavit nebo tak něco…nevíte kde začít? :PP

Odpovědi
missisX

Zakládat více takových hloupých otázek. ;)

Mandarinka

Dá se dělat spousta věcí. Záleží co ti jde, co tě baví a najít si agenturu/manažera co tě bude zastupovat. Ale cesta na vrchol je krkolomná, náročná psychicky, fyzicky i finančně. Přeji hodně úspěchů.

Jivinho

Vběhnout nahá do Buckhingamského paláce třeba.

Nuk nuk

Stát se slavným tak, aby se o Vás nevědělo není příliš jednoduché.
Hudební či herecké obory jsou dost „zviditelňující“, v těch se člověk příliš neschová.
Pokud člověk něco objeví, či vymyslí, pak se to obvykle objeví v novinách.
Takže Vám zbývají tři možnosti – nějaký výtvarný obor nebo literatura, kde můžete tvořit či malovat pod pseudonimem a i podoba se utajuje snáz než ve výše zmíněných oblastech. A pak už jedině čekat na příležitost a ve správném okamžiku někoho zachránit nebo založit nějakou velice úspěšnou charitativní organizaci. Tam se můžete proslavit, aniž by lidé znali Vaše jméno nebo podobu.

Bibinka1111

napiš ódu na Topolánka, ať Paroubkovi nezávidí !! :D

alenka901

musíš mít co jinej nemá

Fridolinek

Zkus vběhnout nahá na led na zimním stadionu, to už jednou zabralo…nebo si vyber obor, ve kterém si podle sebe dobrá a začni prorážet tam třeba přes agentury nebo kluby atd.

Rosťa

Ja myslim ze jsi slavna uz jen tou tvoji otazkou! ;)

Ejmin

Pamatuješ, jak jedou na ČT2 vybouchla atomová bomba (podívej se sem: http://www.you­tube.com/watch?v=zgos­doL4skQ )
A místo toho atomovýho hřibu tam napiš svoje tel. číslo, adresu, ICQ čislo (pokud máš) a dej tam taky svoji fotku. Hned druhý den budeš na Nově jako zpráva dne :D

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=zgos­doL4skQ

Krugerka

Zajímavá otázka:D zkus se přidat někam včem si dobrá..jesi seš pěkná zkus fotit,modeling atd. Jestli zpěv..najdi si manažera a uč se.. ale jako tahle otázka nemá chybu..nad tím jsem přemýšlela když mi bylo tak 5:-D