Jak se rozdělují armatury

Podle čeho se rozdělují.
Kde lze nalézt jejich charakteristiku

Odpovědi
Jirka

Armatura (stroje) – přídavná zařízení ke strojům, přístrojům, technickému zařízení
Armatura (potrubí) – obecné označení pro pomocné a ovládací zařízení potrubních rozvodů různých kapalin
Armatura (výztuž) – označení pro ocelovou výztuž stavebních nosných železobetonových prvků
Armatura (počítačová grafika) – počítačový pojem označující kostru, podél které je utvořen zbytek postavy

Zdroj: www.wikipedia.cz

Attack-design

zpravidla stroje, tady je druhý význam
Armatura je deformační nástroj pro mesh, mezi Blender komunitou se pro ni také vžil název „kost“, tedy rigování=zakos­ťování. Každá kost ovlivňuje vámi nastavenou skupinu vertexů v meshi, která spolu s ní mění polohu, rotaci či velikost. Armatury se používají na poli animace postav (character animation) a už od své implementace dosáhly velikého ohlasu. Samozřejmě, dají se použít i například na mechanické paže, ostatně, jejich využití je jen na fantazii uživatele.

Michalmic

Zkuste kontaktovat přímo nějakého dodavatele potrubních systémů www.predizolo­vanepotrubi.e­u/predizol.php, ten by měl nezkreslené informace podat.