Jak se rodí ve Vrchlabí?

Dobrý den, čekám svoje první dítě a chtěla bych rodit co nejpřirozeněji.
Přemýšlím o porodu do vody. Jsem z východočeského kraje, napadá mě tedy porodnice
ve Vrchlabí. Můžete mi o ní sdělit nějaké bližší info?

Nejlepší odpověď
aneli27

Dobrý den,
porodnice ve Vrchlabí prošla stavebními úpravami, ale od 8.8. 2007 je opět otevřená.
Jako jedna z prvních v naší republice umožnila porody do vody, které nabízí dál v podobě alternativních porodů, ale rozšiřuje i nabídku tzv. bezbolestných porodů (epidurální anestezie).
Plně respektuje přání budoucí maminky.
Jako vysoce nadstandardní péči nabízí porodnice volbu lékaře k porodu za poplatek 5000Kč.
Osobní zkušenost – bohužel – nemám, ale rodila tam moje sestřenice a potvrdila mi, že porod ve Vrchlabí do vody bylo to nejlepší, co mohla pro svou dcerku i sebe udělat. Přístup primáře, sester i porodních asistentek, které jí prý i velmi obětavě pomáhaly s počátečními problémy s kojením, si nemohla vynachválit. A to je z Prahy 🙂