Dobrý den, čekám svoje první dítě a chtěla bych rodit co
nejpřirozeněji.
Přemýšlím o porodu do vody. Jsem z východočeského kraje, napadá mě
tedy porodnice
ve Vrchlabí. Můžete mi o ní sdělit nějaké bližší info?
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? iva29 před 6242 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Dobrý den,
porodnice ve Vrchlabí prošla stavebními úpravami, ale od 8.8. 2007 je opět
otevřená.
Jako jedna z prvních v naší republice umožnila porody do vody, které
nabízí dál v podobě alternativních porodů, ale rozšiřuje i nabídku
tzv. bezbolestných porodů (epidurální anestezie).
Plně respektuje přání budoucí maminky.
Jako vysoce nadstandardní péči nabízí porodnice volbu lékaře k porodu za
poplatek 5000Kč.
Osobní zkušenost – bohužel – nemám, ale rodila tam moje sestřenice a
potvrdila mi, že porod ve Vrchlabí do vody bylo to nejlepší, co mohla pro
svou dcerku i sebe udělat. Přístup primáře, sester i porodních
asistentek, které jí prý i velmi obětavě pomáhaly s počátečními
problémy s kojením, si nemohla vynachválit. A to je z Prahy 🙂
| 0 Nominace Nahlásit |
Otázka nemá žádné další odpovědi.
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1742 | |
| marci1 | 1095 | |
| annas | 762 | |
| quentos | 744 | |
| zjentek | 743 | |
| ivzez | 715 | |
| iceT | 696 | |
| led | 625 | |
| Kepler | 540 | |
| hanulka11 | 535 |
| Těhotenství |
| Děti a rodičovství |
| Partnerství, manželství |
| Přátelé |
| Ostatní rodina a vztahy |