Jantar2

Jak se řekne anglicky oplácaný?

Jak se řekne anglicky oplácaný?! Myšleno jako přídavné jméno hodnotící vzhled (Př.: Jsi oplácaná)

(Omlouvám se že jsem tento dotaz zařadil do kategorie krása ale nenapadlo mě nic jiného když tu není kategorie Jazyky)

Nejlepší odpověď
quentos

Nejlépe tomu odpovídá „chubby“, z již nabízených lze použít i ono „chunky“.
„Stout“ je spíše kladné (dobře stavěný, „udělaný“, robustní), „overweight“ spíše negativní (trpící nadváhou). Na gross pozor, je velmi negativně zabarveno (odporně tlustý, zavalitý; též hrubý, drsný).

kategorie jazyky tu je, stačí trochu hledat – v kategorii Věda.

Další odpovědi
Nazdar Bazar

gross,chunky,stou­t,overweight..

zjentek

fatty ..oplácaný playboy je potom fatboy :o

anonym

plump