kikca2244

Jak se přihlásit ke google play?

Dobrý den mám problém. Dostala jsem čtčku e-knih prestigio a prostě se nemůžu přihlásit ke google play. Mám již ve čtečce nainstalovaný google play obchod ale když na něj kliknu tak to píše žádné připojení ale wifi normálně funguje. Když jsem zkoušela zadat nový gmail tak mi to napsalo, že byl deaktivován. Prosím nevíte co s tím? děkuji

Odpovědi
badisko

vytvoteni noveho uctu .. je otazka max 10 min… i pro ty mene zkusene uzivztele … https://accou­nts.google.com/Sig­nUp?hl=cs