michaela1702

Jak se posila balik na zasilkovnu?

Dobry den na letgo chci neco prodat a poslat pres zasilkovnu -kam mam jit a co delat xxd

Nejlepší odpověď
anonym

Jistě, stačí se tam registrovat jako podnikatel nebo fyzická osoba a můžete zásilky podávat. https://www.za­silkovna.cz/re­gistrace-eshopu … službu může použít fyzická osoba ale primárně je určená eshopům.

Současně platí že většina poboček zásilkovny které slouží k vyzvednutí zásilky se dá použít i k podání zásilky, viz mapa poboček https://www.za­silkovna.cz/po­bocky .

Další odpovědi
Radius

Já jsem zasilkovnu využil jen jednou pro vyzvednutí balíčku, vyzvedával jsem to v drogerii ve městě, kde bydlím. Podle mě je to služba určená hlavně pro prodejce, kteří často posílají zboží, pro doručování zásilek zákazníkům.

Pro odesílání zásilek využívám Českou poštu ta je určená pro běžné lidi má jednodušší podmínky.

S jinými dopravci jako PPL (DHL…) nemám zkušenosti.

Více je na jejich stránce: zasilkovna.cz

independent

u ppl se to odesílá emailem, pošleš email napíšeš tam co kdy kde jak a proč a oni si pro to přijedou