OptieX

Jak se nebrat vážně?

Jsem vztahovačný a s každým se poměřuji! Jak to vyrušit, vůbec bych si někým psal :D

Nejlepší odpověď
Drap

Tak se nepoměřuj. Pokud si chceš s někým psát, tak si s ním klidně piš.

Další odpovědi
zjentek

Na to je dobré cestovat. Cestování jde často ruku v ruce s poznáním, co na světě vlastně znamenáme.

Naopak pro lidi s tímto syndromem je velice nepříznivé, pokud mají obstojnou pracovní pozici ve společnosti, kterou oni sami propagují a trčí v ní od nevidim do nevidim.

ivzez

Já to vidím naopak, každý by se měl brát vážně.

Protože když se nebude brát vážně on sám,
nemůže to očekávat ani od jiných.

A to poměřování je nejlepší pustit z hlavy.
Člověk by měl žít tak, aby byl spokojen sám se sebou, aby si
sám sebe mohl vážit. (Měl by mít své hodnoty a řídit se jimi.)

OptieX

Proboha ono je to těžké, drape, ty to musíš znát, https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Nemyslete_na_slo­na

to je to samé jako se vším ostatním, netrap se, nemysli na to atd !