Avatar uživatele
veruska

Jak zkrotit cholerika?

Máte s tím někdo zkušenost?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kapka, Andělé před 4419 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

S cholerikem jsem žila,byl to můj bývalý manžel a také je jím i můj bratr a strýc.
Z mé bohaté zkušenosti vím,že cholerika nelze brát vážně. Je to silnější než on sám a velmi tím trpí. Za nic se s ním nepouštějte do hádky,vím,že to není vždy snadné,ale snažte se dělat hluchého,pošlete ho jemně ven nebo běžte sama. Prostě ho ignorujte,neroz­dmýchávejte jeho vášen.Skutečně ho zchladíte jen tím,že si ho nebudete všímat,on brzy vychladne. Blbé na tom je,že těm okolo je z toho na nic…Ale pokud s takovým člověkem žijeme a nechceme ho ztratit,nezbývá nám se naučit ho nebrat vážně a nechat ho „vyřádit“..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
štamgast

Já sám jsem cholerik a mám na to radu, kterou používám, abych se nehádal a náhodou nedostal infarkt při „konfliktu“: Nehádat se s ním. :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Sekyra, dřevěný špalek a hodně polen naštípaní.
Jinými slovy, dám mu prostor, aby někde ze sebe účinně ten problém „vytloukl“. Ale není dobré zařízení bytu, vlastní tvář apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Musíš to vydržet. Zkrotit se nedá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Je to spíš pro silné povahy, slabší musí utéct, než je začne přeměňovat k obrazu svému, aby byly poslušné, jak on si představuje, ale on vyletí i v situacích, kdy to vůbec, ale vůbec nečekáš a takovou situaci ti pak vrazí pod nos třeba s úvodem „no, co tys tam teda vyváděla“ a to jste byli jen chvilku na houbách nebo se na chvilku na pár sekund zastavíš v obchodě u regálu, který ho nezajímá a doma zas uslyšíš „co ty jsi tam teda předváděla“ apod. Jestli ty jeho nálady a křik nesklouznou po tobě, ale leží ti v žaludku, vem nohy na ramena a utíkej hodně hodně daleko, než se nervově zhroutíš

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek