Avatar uživatele
veruska

Jak zkrotit cholerika?

Máte s tím někdo zkušenost?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kapka, Andělé před 3587 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

S cholerikem jsem žila,byl to můj bývalý manžel a také je jím i můj bratr a strýc.
Z mé bohaté zkušenosti vím,že cholerika nelze brát vážně. Je to silnější než on sám a velmi tím trpí. Za nic se s ním nepouštějte do hádky,vím,že to není vždy snadné,ale snažte se dělat hluchého,pošlete ho jemně ven nebo běžte sama. Prostě ho ignorujte,nerozdmýchávejte jeho vášen.Skutečně ho zchladíte jen tím,že si ho nebudete všímat,on brzy vychladne. Blbé na tom je,že těm okolo je z toho na nic...Ale pokud s takovým člověkem žijeme a nechceme ho ztratit,nezbývá nám se naučit ho nebrat vážně a nechat ho "vyřádit"..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
štamgast

Já sám jsem cholerik a mám na to radu, kterou používám, abych se nehádal a náhodou nedostal infarkt při "konfliktu": Nehádat se s ním. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Sekyra, dřevěný špalek a hodně polen naštípaní.
Jinými slovy, dám mu prostor, aby někde ze sebe účinně ten problém "vytloukl". Ale není dobré zařízení bytu, vlastní tvář apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Musíš to vydržet. Zkrotit se nedá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Je to spíš pro silné povahy, slabší musí utéct, než je začne přeměňovat k obrazu svému, aby byly poslušné, jak on si představuje, ale on vyletí i v situacích, kdy to vůbec, ale vůbec nečekáš a takovou situaci ti pak vrazí pod nos třeba s úvodem "no, co tys tam teda vyváděla" a to jste byli jen chvilku na houbách nebo se na chvilku na pár sekund zastavíš v obchodě u regálu, který ho nezajímá a doma zas uslyšíš "co ty jsi tam teda předváděla" apod. Jestli ty jeho nálady a křik nesklouznou po tobě, ale leží ti v žaludku, vem nohy na ramena a utíkej hodně hodně daleko, než se nervově zhroutíš

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy