škubánek

Jak se nazývají krajiny teplého pásu ve kterých nedostatek srážek brání růstu souvislých porostů dřevin? kteří velcí sav

Jak se nazývají krajiny teplého pásu ve kterých nedostatek srážek brání růstu souvislých porostů dřevin? kteří velcí savci v těchto krajinách žijí?

Nejlepší odpověď
beer

Škubánku, ty myslíš svoje otázky vážně? Zkus něco zajímavějšího a ne tak jednoduchého!
Děkuji a doufám, že to bereš jako radu, ne kritiku )) Třeba já nerad odpovídám na triviálnosti…