Avatar uživatele
PatrikH

Jak se následující rok hlásit znovu na vysokou?

Ahoj, nyní studuji na MUNI, ale zvažuji další rok zkusit přijímačky znovu na jiný obor. Mám pár dotazů a věcí, u kterých se potřebuji ujistit...

1)Jako student mám přístup do systému IS MUNI, tedy přihlášky pro příští rok podávat již skrze tento systém a nikoliv jen tak přes net,že?

2) Přihlášky podávat zatím nejdou (to jsem věděl), ale co mě překvapilo nejvíce, je to, že v systému se píše.. "Informace budou zveřejněny od 1. 11. 2015. Přihlášky lze podávat od 1. 11. 2015." To opravdu už od listopadu se můžu přihlásit na přijímačky, které bývají pro MUNI až v květnu?

3)Platí výsledky ze SCIO testů z roku 2015 na nějaké jiné VŠ i v roce 2016? Někde jsem slyšel, že některé VŠ uznávají výsledky i 2 roky od přijímaček, je to tak? Jak je to třeba na UTB ve Zlíně?

4) Má někdo zkušenosti při změně oboru na MUNI a mohl by se podělit o nějaké zkušenosti? (změnou myslím z jedné fakulty na druhou následující rok)

Zajímavá 0 před 2063 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
Quimby

Tyto otázky ti nejlépe zodpoví studijní oddělení.

2) Tak přihlášky se mohou dávat tahle brzo, ale stejně musíš udělat maturitu a příjmačky, tak je to vcelku jedno, že je to už tahle.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
PatrikH

Chtěl bych to slyšel od někoho, kdo s tím má zkušenost, nebo zná někoho takového.Tato odpověď mě moc neuspokojila.

před 2060 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce