OndrisekCZ

Jak se naplnit energií? (Důležité číst celé)

Zdravím,
možná se Vám to bude zdát divné a bůhví co, ale kvůli tomuto stavu se tu ptám. Kdysi dávno (je mi 15) okolo 10 roku jsem měl po ránu strašně hodně energie, jen jsem viděl svět už jsem skákal to je #1 dotaz, proč už nejsem tak energický? Prakticky nic se nezměnilo. A druhá věc, tu bych přirovnal k slunci, jdu po ulici a najednou se ve mne něco uvolní (sluneční erupce) a mám tolik energie, že bych vyběhl na vysoukou horu jak nic, tento stav netrval nidky více než 5 minut a tak se Vás ptám, jak naplnit energii po ránu to #1 (už jsem zkoušel jidelniček, cvičeni, vice spanku, ale energie tu neni ani kdyz spim 12 hodin) a #2 Co to může být za stav rychlého uvolnění těla a energie, a jak to vyvolat na pořád, díky to je vše ;) Vyzkouším všechny Vaše nápady, CHCI ZPĚT SVOU ENERGII!
Děkuju moc za návrhy
Doplňuji:
A propó já jsem ještě mladý :) je mi 15…

Nejlepší odpověď
mosoj

Mládí !!
Na to si pamatuji též.
Hlavně energii správně nasměrovat a využít.
Doplňuji:
No jen aby jsi již v 15 nebyl starý. Dnes je možné všechno.
Být stále pozitivně naladěn. Kecá se to dobře,ale je to těžké a já to neumím.

Další odpovědi
Drap

Srovnej si všechno v mysli a energie bude dostatek.

Kelt

Malé děcko má hodně energie, je neposedné. Začátkem puberty nastává změna v organizmu, začínají pracovat hormony, člověk se mění nejen fyzicky, ale i duševně. Ta změna muže u někoho proběhnout mezi 14– 21 u jiného dříve. Malé dítě vidí sluničko a raduje se, Vidí kaluž a skočí do ní. Čím je člověk starší, tím se řídí, co by tomu řeklo okolí a tak možná určité chování potlačuje. Uvolnění energie může být například z jídla. Principielně každé jídlo se rozkládá a dodává energii a toto vlastně trávení jídla trvá určitou dobu. Vlastně něco sníš, za určitou dobu máš nejvíce energie, pak energie ubývá, a musíš znovu doplnit energii dalším jídlem.
Někdy může energii dotat i nějaký impuls, signál. Například vidíš kluky s fotbalovým míčem a hned zatoužíš hrát fotbal. Vytvoříš si nějakou představu něčeho pozitivního, a když se to splní, tak máš mnoho energie.
A nezapomeň, že nejsi takový v 15 letech, jako jsi byl v 10. jsi starší, máš více zkušeností, Možná má na tebe vliv prostředí – bydlíš tam o 5 let více, mohou to být geopatogenní zóny a jiné. Máš jiné zájmy než dříve , přátele, jinak se vytváří tvoje osobnost. Část tvojí osobnosti chce klid a část chce akci. Před tím chtěl možná celý tvůj organizmus jednat, akci, ale jak říkám, měníš se.
Spánek dodá energii, ale jen kvalitní a nezáleží na čase.
Existují energetické nápoje, potraviny.
Další věc – připadá mi, jako bys byl zablokovaný a pak se energie uvolní.
Představ si tvůj organizmus , že se nachází ve dvou stavech – v jednom je nabitý energií, jako pružina , druhý stav je netečnost, nebo tak nějak to nazvat.

petulka11

kava, energetycke napoje, pozityvny pristup ku vsetkemu, jest vela ovocia a zeleniny, vytaminove doplnky napr.-Q10(HEMA Bion – kezdravi.cz inde som ho nenasla kde by sa predaval)

da ny

Vypadá to, že s tebou „mávají hormony“, jaro a přechod na letní čas. Hlavně se vykašli na energetické nápoje, jsou velmi nebezpečné!
Energie se jistě vrátí, počkej, až budou prázdniny :).
Spolehlivá cesta k energii je Reiki, ale musí být DOBRÝ mistr (ověřený a osvědčený), ne žádný předražený šarlatá! Budeš mít po celý život dostatek nevyčerpatelné energie a na rozdávání…
Doplňuji:
Ne šarlatán (zase se vloudila chybička).
Mám 2. st. Reiki, pomáhám nejen sobě, ale i svým blízkým a známým. Některá povolání jsou náročná (zdravotnictví) a energie se nedostává. Reiki má mnoho zdravotníků, lékaři, masérů, vím i o soudkyni. Hodí se všude tam, kde se pracuje s lidmi, do školního kolektivu apod.