Jennie

Jak se mám rozhodnout, jaké tetování si dám? Chci ,,Never give up" ze strany na žebra. Ale nejsem si tim porad jista.

Jeste se mi libi motyl ve smičce, tak nevim..zda si mam dat jen nazev, oboje, nebo kazde nekam jinam najednou. Prosim o radu.

Nejlepší odpověď
dubraro

Obávám se, že tady radu nedostaneš. Jednak tady moc nejsou příznivci tetování, druhak tě neznáme a nemůžeme odhadnout, co by se k tobě hodilo.
Já osobně považuji tetování mladého ženského těla za devastaci přírodního bohatství.

Další odpovědi
annas

Rozhodnutí je opravdu jen a jen na vás. Musíte se rozhodnout sama, co se k vám hodí atd.

Sama nejsem přítelm tetování, ale vy je chcete. mít. Pokud na něm trváte,,hoďte si korunou.

Uvědomte si, že tetování je zpravidla na celý život, Co se vám líbi teď, zřejmě jste mladá, nemusí být vhodné ve stáří. Sejně tak místo, kam si chcete tetování umístit.

Je dobré zváážit, "prostože některých myšlenek se jako tetování z mládí už nedokážeme zbavit, ať se za ně sebevíc stydíme.“ — Valeriu Butulescu

Zdroj: https://citaty­.net/citaty/260399-valeriu-butulescu-nekterych-myslenek-se-jako-tetovani-z-mladi-uz-ned/

Přečtěte si rady odborníka.

https://www.gir­lie.cz/krasa/ja­ke-vybrat-tetovani/

iceT

Koukám, že ti poradili, ale výběr motivu je jen a jen na tobě. Tetování by mělo mít pro tebe význam, mělo by něco připomínat. Text je dobrý, česky by byl lepší, na druhou stranu česky je to zbytečně dlouhé.
Já jsem chtěla draka, vybírala jsem z asi 30 obrázků, u tatéra jsem měla vybráno, nakonec volba padla na obrázek, co jsem našla asi den před návštěvou, nelituju.

nyjono

Pokud si nejsi jistá, počkej, až rozhodnutí dozraje. Je to na pořád, v lepším případě na hodně dlouhou dobu.
Proto nespěchej. Nic ti heuteče?