Jak se mám bránit, když mě obtěžují úchylové na mailu?

Nejlepší odpověď
Drap

Neodpovídat, ignorovat, popřípadě změnit mail

Další odpovědi
danny_el

Hodit je do ignore, popř. zakázaných (spam)

arygnoc

vy otvírate mail, který je od nevíte koho?

tomu říkam odvaha.

co se potom divíte?

rada:

nezvečej)ujte svůj mail. dejte ho jenom známym.
také mám víc mailů – pracovní, osobní, na fóra, registrační atd.
a také mi chodí spam, ale jenom na ten „veřejný“, ostatní znají jenom ti, kterým ho dám sobně (známi, kolegové, přátelé, rodina, obchodní partneři, …)

DDarent

Žeby zablokovat adresu odesílatele???

HOMER

Doporučil bych ještě pořídit si parlyzér nebo pepřák,pro případ že by tě chtěl některý z nich navštívit osobně.Mít a nepoužít je lepší než nemít a potřebovat.

baghira

Adresu filtrovat, na maily nereagovat.

stela

No také táleží proč vám píšou.Jestli máte někde na veřejnych sítích nějaké odvážné fotky,tak se vubec nedivte.A máte tam vedenej email.