Avatar uživatele
quentos

Jak se léčí fraktura penisu?

Když už jsme u těch topořivých tělísek. Fraktura penisu je běžný „sexuální úraz“, při němž se poškodí topořivá tělíska. Jak se to ale léčí? To mi neříkejte, že vám ho dají na chirurgii do dlahy, natož pak sádrové ;{D>
Doplňuji:
Stáňa: tak nějak ;{)>
arygnoc: já ji nemám, tudíž mi není co závidět, jen mě to zaujalo ;{)>

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, iceT, Kerberus, stana73 před 4764 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
stana73

To fakt nevím,spíš by mně zajímala tvoje představa: klidný pobyt v luxusním sanatoriu,reha­bilitace,masá­že,…? :DDD

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

fraktura penisu?

to ti chlape, závidím.

Ale k problému:
nejlepší je prevence proti poškození topořivých tělisek (corpus cavernosum) – něha, klid, užívaní si a ne z toho dělat show, bitvu nebo živelní pohromu.

;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Léčba je zdlouhavá a bolestivá. I když se pouřívá výraz fraktura, tak o zlomeninu opravdu nejde, protože v tomto orgánu žádná kost neni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Nestraš. Pomalu začnu závidět těm co ho mají už podajný.
No a kdyby, tak bych to nechal na doktorech případně na v operování hydraulického implatátu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rolotr

Fraktura penisu je výraz, který označuje trhlinu (rupturu) v obalu topořivých těles (corpora cavernosa). Obvykle k ruptuře dojde při radikáloní změněn úhlu ztopořeného penisu. Poškození může být různé, od drobných trhlinek až po úplné „odlomení“ těles. Léčba je chirurgická a funkce ve smyslu erekce je pak téměř vždy porušena. Komplikací je, pokud dojde i k porušení kontinuity močové trubice. Tento úraz je vzácný. Literatura uvádí, že typickým je zvuk „zlomení větve“, který frakturu provází, rychlá ztráta erekce, masivní otok s hematomem, bolest.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

já myslím quentosi, že ho dají na 2 měsíce do sádry a je utrum :(:(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mofli

klid, obvaz, ledovat; pak urolog sešije roztrženou tkáň.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
quentos

2 Drap: jo, to vím taky, proto píšu do rozvedení otázky „poškození topořivých tělisek“. Jenže by mě stejně zajímal průběh – do sádry ho asi nedaj :{DD>

před 4763 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek