Jak se může zlomit penis ?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Pokud je silně ztopořený a je na něj vyvinut neúměrný tlak, může se zlomit. Dojde při tom k roztržení topořivých těles. Zranění je to velmi bolestivé a může skončit i poruchou erekce.
http://www.su­per.cz/5342-muzi-si-zlomi-penis-casteji-pri-mimomanzelskem-milostnem-aktu.html
Ale to jste už určitě četli.....

Další odpovědi
quentos

Při příliš náruživých milostných aktech se jedná o zcela běžný úraz. Pokud ale otázkou míříte tam, že se vlastně penis „zlomit“ nemůže, protože v něm není žádná kost, tak máte pravdu – „zlomenina“ se tomu jen tak říká, ve skutečnosti jde o prasknutí topořivých tělísek, když se na ně vyvíjí přílišný tlak.

anonym

Podobná otázka zde už byla, viz odkaz níže.
Zřejmě tě inspirovala zprávička na Novinkách – Super.cz.
http://www.su­per.cz/5342-muzi-si-zlomi-penis-casteji-pri-mimomanzelskem-milostnem-aktu.html
Možná bylo vhodnější vložit do rubriky sex.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-leci-fraktura-penisu

Redog

Strká se kam nemá :) :)

mosoj

Blbě.

ten který je

Když ho má někdo vyztužen versatilkou.:-D

Valky

Jelikož v penisu není kost, tak to půjde asi jen těžko. ;) V penisu jsou pouze topořivá tělíska, kterým můžete ublížit, pokud je penis ztopořený. ;) Ale ani tak se nedá mluvit o zlomenině, jelikož se topořivá tělíska v tomto případě naplní krví… ;)

teracora

Nikdo ale nepíše, jestli se to dá vyléčit :)

petruska48/

Mně se to stalo po požití asi 200gr Amanita Muscaria v syrovém stavu.Bylo hodně krve a bolesti,protože se nedostavila partnerka kvůli níž jsem toto spáchal.Erekce bala tvrdší než beton,a při převracení na posteli došlo k ruptuře.Omotal jsem to izolepou a kobercovou páskou,na hledání vhodnějšího přípravku nebyl čas kvůli hroznému krvácení.Krve na posteli bylo,že pračka nestíhala.Po pěti dnech jsem to rozbalil a rána byla srostlá.Problémy s erekcí trvají dosud.Kdyby ta holka přišla,tak bylo po ní.