Anet21

Jak se jmenuje program kde si můžu upravit půlku hlavy na zvíře ??

Odpovědi

Pokud nevíš o tom že existují programy jako photoshop, gimp, zoner… tak pochybuji o tom že v těchto programech zvládneš cokoliv udělat.
Naučit se s těmahle programama na profesionální úrovni není otázka hodin. týdne, měsíce ani roku. Ty programy mají tolik funkcí že je podle mě skoro nemožné se naučit vše a hlavně pokud nemáš grafické cítění + tablet tak tvoje výtvory budou vypadat jak od dítěte ze školky.

led

Dobré je na to použiť morfing. Na vašom obrázku si označíte styčné body, ktoré sa majú preniesť do zobrazenia tváre zvieraťa a spustíte úpravu. Neoznačená časť ostane bez zmien (vaša, ľudská) a označená sa zmení na označenú časť hlavy zvieraťa.
v odkaze nájdete programy freeware a zopár slov o téme morfingu:
https://www.go­ogle.sk/search?q=mor­fing+freeware