světlušák TV

Jak se jmenuje jedno youtube video minecraft příběh v dole?

Potřebuji pomoct, hledám na youtube video asi 5 let je to minecraft příběh jeden člověk se probudí v dole (důl v podzemí) je celej zakrvácenej a a musí se dostat nějak přes dřevo dostane se teda a potká dalšího člověka a je vyděšenej pak se dostanou z toho dolu a beží do baráku jsou teda v tom baráku a dál si nepamatuju pokud víte napište. (je to příběh jako něco podobného jak třeba lomstudio)

Odpovědi
Arcimozek

Příběh se jmenuje .........

Radši si přečti nějaký příběh v knize, tam je určitě více moudrosti než v tom videu.

Savier

Příběh se jmenuje .........

Neřeš takové kraviny. Nejsme malé děti.