D-ja

Jak se jmenovaly hry od vietnamců – klávesnice a do ní se vložila malá kazeta s hrama a pak se to zaplo přes telku?

Byla k tomu myš a ještě puška na střílení (např. banditů). Pamatujete? Měli jste to doma? Dá se to někde sehnat? Asi ne že
Doplňuji:
přesně ..ano :D a myslíte, že se dá sehnat přímo tato hra ti banditi?

Nejlepší odpověď
quentos

hehe, pamatuju :{D> jak je to dávno… to bude už přes 20 let :{))> co já jsem se jich napařil… a jak tam ten bandita vždycky zařval „Fire!“ a při zásahu sebou stylově švihnul, občas mu i předtím spadly kalhoty :{D> normálně se tomu říkalo „televizní hry“, když zadáte do googlu „TV hry“, vyjede (i v Google obrázcích) přesně to, co popisujete, takže předpokládám, že se to stále prodává…
Doplňuji:
tak to zaručit nemůžu, ale zkuste to ;{)> název mi ovšem vypadl… já ji měl na sbírce s názvem „Contra – 168 in 1“, což byla kompilace ještě sto sedmašedesáti dalších her, takže není divu, že si nevzpomenu na název této konkrétní…

Další odpovědi
Zaibatsu

polystation na cartridge, sehnat asi obtížně ale jít by to mohlo, ty karty ale nebyly moc spolehlivý, takže předtim vyzkoušet

SteimlX

Já je znal jako Pegasus
http://coolrom­.com/roms/ata­rijaguar/
http://coolrom­.com/emulator­s/atarijaguar/
Ale jinak na těhle stránkách jsou emulátory všeho možnáho, ty ps a xbox jsem nerozběhal, ale atari a segy fungujou suprově a jsou tam i sejvy a podobně

Hančule

Ahoj, kup si http://retroga­me.cz/ je to celkem zábava, vždycky hrajem s taťkou. Je tam přes 150 her, jako starý dobrý televizní hry :D