hanayka

Jak se jmenovala tato televizní soutěž?

Nevíte,jak se jmenovala japonská nebo čínská televiní soutěž která hrála na barrandově?Vím,že tam byly různé úkoly jako bludiště,na začatku museli vylézt přes nějakou stěnu a na konci bojovali u hradu v autíčkách s terči.Před několika lety hrála často v televizi a zajímal by mě název,děkuju za odpovědi.

Nejlepší odpověď
autacek

Takešiho hrad? https://www.csfd­.cz/film/134166-takesiho-hrad/prehled/

Další odpovědi
annas

Jen poznámka – Takešiho hrad- soutěž probíhla na Prima Cool, nikoliv na Barrandově

"Takešiho hrad (japonsky 風雲!たけし城, Fúun! Takeši-džó) je japonská televizní soutěž z roku 1986–1989. Populární zábavná show, v níž stovka soutěžících postupně prochází různorodými úkoly a snaží se v co největším počtu probojovat do finále, kterým je dobývání hradu samotného hraběte Takešiho, se dočkala i pokračování z roku 2002, na kterém se kromě původního autora Takešiho Kitana podílel i známý britský herec Craig Charles (Dave Lister ze seriálu Červený trpaslík).

V Česku show vysílal kanál Prima Cool."

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-jmenovala-tato-televizni-soutez