Milus

Jak se dostane voda do vany a kam teče po vypuštění.

Můj syn se stále ptá, když se koupe nebo u umyvadla čistí zuby: odkud přiteče voda a pak kam zase teče.

Odpovědi
standa

Voda do vany přiteče vodovodním kohoutkem, který bývá zpravidla poblíž vany nebo umyvadla. A odteče tou dirkou na dně vany nebo umyvadla 🙂 Pokud váš dotaz směřuje dál, tj. odkud voda přiteče do vodovodního kohoutku případně kam voda odteče tou dirkou na dně vany či umyvadla, tak položte dotaz ještě jednou.