pukula

Jak se dá zpříjemnit......

jak se dá zpříjemnit učení zeměpisu když se chystám na test a učitel to vypráví nudně a bě to nebaví??????

Nejlepší odpověď
anonym

Tak,jak to říkal J.A. Komenský -" škola hrou". Sedni si se spolužáky,dávejte si otázky a společnými silami na ně odpovídejte.U­vidíš,že se u toho i pobavíte.

Další odpovědi
Katusa

Dělej si třeba k základním zápiskům z nudného výkladu veselé poznámky, nebo si vždycky doma dohledej k probrané látce nějakou tu perličku nebo zajímavost, díky které ti potom „vyskočí“ v hlavě i zbytek nudných faktů

tom004

To sice nevím,ale já ve škole dobře poslouchal učiteele,nuda,nebo ne.Doma jsem potom potřeboval méně času na učení,a víc mi ho zůstalo na to „zpříjemňování“­. :))

Ella

mě pomáhala taková zeměpisná hra, kterou jsme měli na školních počítačích =) uhádnout vlajky, správně lokalizovat místo.. bohužel nevím, jestli se dá sehnat i jinak než přes školní systémy nebo jak =)
baví tě kreslit? jestli berete mapy, orientaci, státy, zemědělství nebo cokoliv k čemu se dá použít atlas map, zkus si překreslovat mapy z atlasu, vybarvovat, zakreslovat města, třeba jejich zmenšenou nejznámější památku místo obyčejného kolečka – mě to na základce bavilo =)