mildiska

Jak se dá zjistit IP adresa na ask.fm ?

Potřebuji zjistit IP adresu anonyma na ask.fm … Jak ji mám tedy zjistit ? A jak mám z toho zjistit teda tu obec kde bydlí a u koho mají internet ? Vím že mi to nevýjde přesně kdo to je, ale tyhle dvě informace mi bohatě stačí… Předem děkuji..

Odpovědi
darius

Nejde to.

Šlo by to tak že si vytvoříš stránku která bude logovat IP adresy a pošleš to „oběti“.
Přibližnou adresu pak najdeš tady. http://whatis­myipaddress.com/

Ma007

zadat v příkazové řádce příkaz níže. Zbytek už udělají DNS servery v síťové infrastruktuře:

nslookup ask.fm
Server: ad.local
Address: 10.39.98.9

Non-authoritative answer:
Name: ask.fm
Addresses: 193.138.77.140