pifl

Jak se dá získat dekódovací karta pro TV RTL 7 a kolik asi stojí?

Doplňuji:
Jde zřejmě o nedorozumění,RTL7 je holandská stanice!

Odpovědi
P.T.

RTL je Německá televizní stanice, takže karta se dá koupit v Německu. Kolik bude stát záleží i na tom, zda je omezená na nějakou dobu nebo ne, ale ceny, co jsem slyšel, cca jak u nás.

Omlouvám se, vycházel jsem z původní RTL. Nicméně princip je stejný = kartu koupím ve státě, pro který má TV stanice vysílací práva, čili v tomto případě v Holandsku. Anebo to sehnat od nějakého překupníka-dovozce.