Jak se dá udělat, aby po napsání svého jména nevyskočily na Googlu kdejaké stránky, co jsem tam třeba psala?

Dá se to vůbec nějak udělat?
Doplňuji:
Jsou tam třeba chaty, na které jsem psala před x lety, nebo fotky, které jsou už dávno smazané. Jak to, že tam ty fotky ještě pořád jsou?Když jsem si udělala někde nějaký profil, pak jsem ho zrušila i s fotkama, ale když to zadám, tak tak pořád jsou?

Nejlepší odpověď
anonym

Nepotřebuji jméno, stačí vyhledat IP, nebo názor, větu. Stačí fotografie, jpg, informace z ní. Je toho víc. Třeba telefon, vztahy s dalšími lidmi, koníčky, prodej nebo zájem v určité oblasti, upřesněné lokalitou. Jinak mezi námi, lze docela dobře manipulovat výsledky vyhledávání, dělá to i Google. A nejen on. Existuje nějaký webarchive com, no to je fuk. Všechno tam není. Nic. Vytvoř profil na FB se stejným jménem. Bude z Kroměříže, Prahy nebo Chlumce nad Cidlinou. Bude mít povolání, zájmy takové ty, které tě trochu zastavují. Takže tam přidej nějakou upravenou fotku cizí ženské pro přátele. Vytvoř další profily na FB. S pomocí dočasného emailu který skončí po 10ti minutách. http://10minu­temail.com/10Mi­nuteMail/index­.html

Friends, přátelé na FB budou mít běžná jména, někteří cizí. O další požádáš existující profily. Sdílej se světem co chceš sdílet. Neblbni. I když tě mrzí výsledky vyhledávání na internetu a víš co v prvních příčkách, výsledcích zajímá lidi, mysli na to, že na tebe možná někdo myslí a někoho zajímá, jak se ti vede. Ale jinak platí, že když tě ještě nikdo na internetu nehledal, výsledky vyhledávání určuješ ty. Klikáním na odkazy tam kde jsi uvedená. Proto na takové odkazy nabízené Googlem neklikej, ale zkopíruj odkaz jako text. Nepoužívej
http://www.go­ogle.com/sear­ch?q= a to ani ve výchozím vyhledávači, ale změň na
https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=

Vytvoř inzeráty se tvým jménem, nějakým tel. číslem které snad neexistuje, a prodávej pole v lokalitě Tišnov, na kopci, bez inženýrských sítí, bez vody. Nikdo na takový inzerát nebude reagovat,pokud chce získat stavební pozemek. Vytvoř si profil na aukro.cz. Kupuj nějaké cety za pár korun, získej kladná ohodnocení. Pamatuj si, odkud jsi. Nechtěj znát všechno co si o tobě myslí. Zadej do vyhledávače svoji adresu.

Další odpovědi
Hamon

Můžeš zkusit Googlu napsat. Pokud to bude opravdu odůvodněné, můžou ti vyhovět.
Vytvoř si virtuální identitu (nové jméno) a používej to.
Doplňuji:
Vyhledávače (nejen Google) si vytvářejí určitou databázi výsledků (tzv. cache). Pak existují stránky, které z různých důvodů kopírují obsah jiných stránek.
Je nutné počítat s tím, že co se jednou na Internetu objeví, to už tam prostě zůstane na věky.

arygnoc

gúgl je proste smetisko digitálnych dejín, a to i osobných.

vznikla tak unikátna zbierka vedomostí a „vedomostí“.
keby každý mazal, nebolo by tam nič.

proste si treba uvedomiť, že i virtuálny svet má svoje dejiny a každý krok – teda i fabulácie, pubertálne výstrelky a pod si tento svet pamätá.

a to je dobre – i v reálnom živote proste nemôžete niečo vymazať (a ako by sa to občas hodilo!).
Dospievať treba i vo virtuálnom svete, už nie je taký neadresný, anonymný (alebo sa treba naučiť byť neviditeľný).