FlAsh_7

Jak se chovat ve finanční krizi?

Odpovědi
Drap

Myslíš v osobní finanční krizi, či ve finanční krizi napříč společností? V každém případě zodpovědně a myslet na zadní kolečka.

zjentek

Finanční krize společnosti může být dobrou příležitostí k upomínce zapomenuté lidskosti a čirých hodnot s ní spojených.

Rokio

Když je finanční krize (nebo dokonce sedlo – nejhlubší dno krize), tak úrokové sazby a ceny jdou dolů, tak je dobré investovat a půjčovat si, pokud si to můžeš dovolit. Dobré je si půjčit na rekonstrukci domu nebo na byt.

Až bude expanze, tak čekej na vrchol a pak prodávej svoje investice a nepůjčuj si tehdy.