Jak se bránit proti exmanželi,který mne dnes fyzicky napadl v prostorách SJM,které rok po rozvodu ještě není vyřešeno?

Fyzicky mne napadl i v manželství,na zákl.návrhu na KPPP,jelikož jsem neměla svědka/lékařská zprávu z pohotovosti KPPP jako důkaz neuznala/byl návrh zamítnut a zaplatila jsem 1000Kč správ.poplat.Dnes jsem byla fyz.napad.před svědkem.Jak mám dále postupovat,již se nejedná o osobu blízkou.Rovněž mi způsobil majetkovou újmu-přetrhnul mi zlatý řetízek.Děkuji za radu

Odpovědi
terry

Jak postupovat by vám asi nejlépe poradil právník, který vás zastupuje.
Ale ten roztržený řetízek, to bych mu nedarovala.