Avatar uživatele
anonym

Jak se branit dotazům nadřízené v neschopnosti?

Mám dotaz: Jsem v dlouhodobé neschopnosti a moje nadřízená mě neustále obtěžuje s dotazy, kdy se vrátím do práce. Volá mi a píše smsky vždycky v den, kdy ví, že mám jít na kontrolu. Automaticky počítá s tím, že budu uschopněna. Anebo k tomu zneužije kolegyně, aby to ze mě „dostaly“. Už mě toto jednání obtěžuje. Můžu se nějak bránit? Třeba na OSSZ, že mi narušuje léčebný režim???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, vagra před 5015 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
standa

Braňte se, ale určitě ne na sociálce…, napište dopis SVÉMU ZAMĚSTNAVATELI, ve kterém mu jednak oznamte zmiňované telefonáty ze strany nadřízené a jednak sdělte, že až do doby uschopnění žádáte o respektování soukromí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
verka

Jestli na tom závisí organizace práce, tak se musí zeptat. A zajímat se o zdraví bližního svého je věc morálky. Nepřipadá mi to jako obtěžování, možná bych volala sama a oznámila bych,jak na tom jsem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Popy

A náhodou Vás nenapadlo, že Vás v práci potřebují a dělají práci za Vás? Co kdybyste dal výpověď, když Vás práce tak obtěžuje? Možná by si za Vás pak našli někoho,komu práce nesmrdí..Takovéhle lidi bych tloukla..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek