Jugar1

Jak se bránit, aby mi štěně všechno nekousalo?

Kouše koberec,křeslo a i mě v noci,jak se tomu ubránit?
Já už si nevím rady,ale miluju ho.
Když se pak na mě podívá těma očima krásnýma,tak mu vše odpustím,ale fakt si nevím rady.
Hračky má,ale jen na chvíli.
Máte někdo zkušennosti co s tím?

Nejlepší odpověď
Drap

Věnovat se mu, hrát si s ním, začínat s výcvikem a podobně. Dělá to pouze z trohoo důvodu že má málo aktivit a nudí se.

Další odpovědi
led

Šteňa je ako malé dieťa, musí sa naučiť, čo môže a čo nemôže.

Mc Merkurion

… nekupovat nový věci, ať se vyblbne, někdy ho naštvat, že to roztrháš dřív jak ono, máš vidět ten vyrvál …

obusek22

Hodně sním dovádět venku, aby doma nebyl tak akční, hrát si sním a pak mu dávat najevo, že nesmí…Když doma provede něco co by neměl…

Jugar1

Led,tohle vím,to není dobrá rada,to jsi mi opravdu neporadila.

led

Tak podľa toho postupujte. V popise otázky je vidno chyby vo výchove
„Když se pak na mě podívá těma očima krásnýma,tak mu vše odpustím,…“ to je nesprávne.

Jugar1

Drape,štěně je samo od 5ti do 15ti hodin,vše je docela v pohodě,ale když se vrátím na rozdíl od tebe z práce,tak rve všechno-Věnuju se mu celý čas až do večera.To si myslíš,co?Jakej výcvik potřebuje štěně?není to hlídač,ale mazel.
Jen nevím co je z trohoo?Snad ti kventos opraví.

led

Šteňa nie je hračka

Jugar1

to jsem nevěděl,ještě teda díky za radu,super