Jak rychle zhubnout 4kg. Zaručeně dle vašeho vyzkoušení.

Jak rychle zhubnout 4kg? Nechci rady od firem, které nabízejí drahé preparáty a nemájí pro mě správný účinek. Musíte je brát pořád.

Odpovědi
alenka901

mně se vždy osvědčilo na rychlé hubnutí, cca 3–4 kg za měsíc a ty vám pak i zůstanou dole (podotýkám, že né za týden) počítat KJ.
Tzn. mohla jsem v ten den vše, kousek pečiva, suchary, ovoce, zeleninu, jogurt, sýry, čokoládu, šunku či maso, jen to spočítat.
Není na tom nic složitého, zezačátku cca 14 dní jsem nosila tahák v peněžence a pak už máte KJ či KCAl v hlavě.

Dandi

Určitě se hýbat. Je to nejjednodušší a nejrychlejší způsob. Můžete baštit co chcete, ale hlavně se prostě hýbejte :) Už se to tady řešilo a byly doporučeny stránky www.fundance.cz

Attack-design

moc nejíst