doktorwho

Jak rozeznat pravého policistu od falešného?

Např. při kontrole, na co dbát, aby měl člověk jistotu, že jedná se skutečnou úřední osobou? Na co si dávat pozor?

Nejlepší odpověď
orwell

Zeptáš se ho, kolik je 8 × 7. Když ti řekne 56, tak je falešnej.

Další odpovědi
Dochy

Pravý policista bude mít pravou uniformu a pravý průkaz. Falešný bude mít nejspíš falešnou nebo kradenou uniformu a falešný nebo kradený odznak. Jak poznat falešnou uniformu a falešný odznak (pokud jsou alespoň trochu slušně udělané) netuším.

Drap

Na celou uniformu, včetně pravého označení. V případě pochybností si nechat předložit sužební průkaz

Arne1

Zavoláš na nouzovou linku policie 158 a necháš si je prolustrovat. Praví by ti to měli umožnit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.