Dobrý den.Chtěl bych se zeptat jak řešit neboli jaké kroky se dají podniknout k řešení tohoto problému.Matka bývalé spolužečky mé dcery se chová k mím dětem arogantně a v poslední době na ně řvě a nadává kde je potká.Poslední forma byla už z výhružkama ,formou že jim ze života udělá peklo že jim ukáže jak se mají chovat.Děkuju za odpověď Kováč.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 5869 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
pokud máte na toto její chování svědky,tak já bych šla a udala jí na Policii,ona to sice asi Policie předá příslušnému úřadu,aby se to řešilo v přestupkové komisi,ale co na tom..třeba dá už potom pokoj.
sisi,tím,že by pán za ní šel a vyhrožoval jí,tím by se dopustil tr.činu a měl by nakonec z toho oplétačky sám…vyhrožování,zastrašování,apod…
| 0 Nominace Nahlásit |
Proč to dělá? Bezdůvodně?Je to blázen?
Pro cholerika by bylo řešení jednoduché.
Ale rozumné by bylo,aby jste zjistil stav věcí. Zkusit s ní i promluvit.To
vám hodně řekne.Potom sám uvidíte,co je nutné.
| 0 Nominace Nahlásit |
Zašla bych za tu paní a promluvila bych si s ní o tom.Vysvětlila bych jí že by se tak chovat neměla a že by vás zajímalo proč se tak chová .Pokud by nepomohla domluva pak bych si sehnala svědky kteří vám potvrdí že se takto chová a zašla bych to oznámit.
| 0 Nominace Nahlásit |
Tak buďte rád,že za Vás převezme výchovu,aspoň budete mít o starost méně…
| 0 Nominace Nahlásit |
Ježiš a co má ta šílená ženská za problém?! Asi bych za ní šla, aby byla síla vyrovnaná (dospělý vs. dospělý) a oznámila jí, že buď s tím přestane nebo jí uděláte z jejího života peklo. Ta ženská nemůže bejt normální vyhrožovat dětem, to je HNUS.Snažila bych se působit jako, že to myslíte vážně a ona si rozmyslí dělat takové odpornosti, ještě bych jí pohrozila policajtama a ona snad dá pokoj.
| 0 Nominace Nahlásit |
Zajdsěte na Polici,tam by vám měli poradit.Pokud by na ně řvala a vyhrožovala před lidmi na chodníku,nebo na nějakém veřejném prostranství,tak budete potřebovat přesvědčit alespoň 5lidí,kteří Vám to na policii dosvědčí(ne rodinné příslušníky)a bude se jednat o vítržnictví a dostane pokutu.Pak jí to třeba přestane bavit.
| 0 Nominace Nahlásit |