Jak řešit zastrašování a řvaní na mé děti cizí osobou,když domluva nestačí

Dobrý den.Chtěl bych se zeptat jak řešit neboli jaké kroky se dají podniknout k řešení tohoto problému.Matka bývalé spolužečky mé dcery se chová k mím dětem arogantně a v poslední době na ně řvě a nadává kde je potká.Poslední forma byla už z výhružkama ,formou že jim ze života udělá peklo že jim ukáže jak se mají chovat.Děkuju za odpověď Kováč.

Nejlepší odpověď
kropitko

pokud máte na toto její chování svědky,tak já bych šla a udala jí na Policii,ona to sice asi Policie předá příslušnému úřadu,aby se to řešilo v přestupkové komisi,ale co na tom..třeba dá už potom pokoj.

sisi,tím,že by pán za ní šel a vyhrožoval jí,tím by se dopustil tr.činu a měl by nakonec z toho oplétačky sám…vyhrožová­ní,zastrašová­ní,apod…

Další odpovědi
anonym

Proč to dělá? Bezdůvodně?Je to blázen?
Pro cholerika by bylo řešení jednoduché.
Ale rozumné by bylo,aby jste zjistil stav věcí. Zkusit s ní i promluvit.To vám hodně řekne.Potom sám uvidíte,co je nutné.

panenka

Zašla bych za tu paní a promluvila bych si s ní o tom.Vysvětlila bych jí že by se tak chovat neměla a že by vás zajímalo proč se tak chová .Pokud by nepomohla domluva pak bych si sehnala svědky kteří vám potvrdí že se takto chová a zašla bych to oznámit.

kokoťenko

Tak buďte rád,že za Vás převezme výchovu,aspoň budete mít o starost méně…

sisi0110

Ježiš a co má ta šílená ženská za problém?! Asi bych za ní šla, aby byla síla vyrovnaná (dospělý vs. dospělý) a oznámila jí, že buď s tím přestane nebo jí uděláte z jejího života peklo. Ta ženská nemůže bejt normální vyhrožovat dětem, to je HNUS.Snažila bych se působit jako, že to myslíte vážně a ona si rozmyslí dělat takové odpornosti, ještě bych jí pohrozila policajtama a ona snad dá pokoj.

martina1

Zajdsěte na Polici,tam by vám měli poradit.Pokud by na ně řvala a vyhrožovala před lidmi na chodníku,nebo na nějakém veřejném prostranství,tak budete potřebovat přesvědčit alespoň 5lidí,kteří Vám to na policii dosvědčí(ne rodinné příslušníky)a bude se jednat o vítržnictví a dostane pokutu.Pak jí to třeba přestane bavit.

anonym

Kokoťenko.

kokoťenko

Ano..bubco..