Kelt

Jak reagujete na nabídku mincí, kterou obdržíte ve schránce?

Ve schránce asi každý najde kromě pravidelné pošty i různé reklamy, letáky a pod. Například zde mám, už určitě propadlou, limitovanou nabídku na nějaké mince. Možnost rezervace, bezplatné, pouze poštovné. Nabídka trvá 10 dní, to jsem určitě propásl. Sběratel nejsem. Mohu přijmout a objednat a nebo ne.Mají takové mince nějakou hodnotu? Dá se předpokládat, že za pár let budou mít několikanásobně větší hodnotu, nebo je to reklamní tah se snahou zjistit nějaké kontakty? Máte s tím nějaké zkušenosti a jak reagujete, nebo byste reagovali? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… vyhodim, nehodí se to ani na podpal, von ten papír i blbě hoří …

Další odpovědi
Drap

Ihned zahodím.

ivzez

Ty mince jsou šmejdy.

Ale asi bydlím na dobrém místě, protože mi žádné takové nabídky nechodí.
Doufám, že jsem to právě nezakřikla…

briketka10

Trhám..

Arne1

Mělo by to smysl, kdyby měly vyražené trackovací kod pro geocaching. Investiční stříbro raději jiným způsobem.

marci1

Ihned přidám do sběru papíru. Šmejdi. ☹
https://www.pe­nize.cz/ochra­na-spotrebitele/402187-pozor-na-cesky-mincovni-obchod-varuje-coika

Kepler

Jsou nabízeny prakticky bezcenné a nadhodnocené mince, prostě brak. Takže nereagovat.

nyjono

Na podobné nabídky prodeje nereaguji.
Pokud je potištěna pouze 1 strana, druhou použiji na poznámky 🙂