Lauren604

Jak psát na FB do popisku a do komentářů smajlíky z messengeru?

Ahojte kamarádka má v mobilu na klávesnici smajlíky z massengeru, ale já je tam nemám..nevíte jak si je tam dám? o.O zkoušela jsem stahovat různé programy ale je to na nic :/
-Předem děkuji
Doplňuji:
Mobil je Sony Xperia

Odpovědi
bazinga

V nastavení telefonu hledejte nastavení klávesnice. Pravděpodobně zde bude vybrána pouze česká, ale měla by v nabídce dalších být i klávesnice emotikony. Jednoduše ji přidejte a poté by se měly klávesnice při psaní dát někde v rohu „přehazovat“. Taky doplním, že messenger smajlíci nelze psát pomocí Facebooku, lze je pouze zobrazit. A to jen ty úplně základní.