Milka 1

Jak proti zelenému povlaku na plotech a omítkách který se tvoří na severní straně?

Nejlepší odpověď
Radak

Jakýkoli přípravek proti mechu, třeba tento v odkaze:

Zdroj: http://www.my­val.cz/eshop/cis­tici-prostredky/pro-domaci-cistice/cistici-prostredek-na-kamen-drevo-zdivo-a-proti-mechu-63.html

Další odpovědi
Miroslavst

Pokud nelze otočit na jih, tak jsou proti těmto povlakům přípravky. v drogeriinebo barvách-lakách.

L.Knize

Použijte antifungicidní barvu, nebo nátěr. Zavolejte mi a poradím vám konkrétně 732 888 224