sisinec123

jak připojit PS3 na notebook?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli někdo neví, jak připojit na notebook PS3. Připojuju přes HDMI, jen nevím, co udělat, aby jsem mohla hrát. Když zapnu PS3, tak se nic nezobrazí…

Odpovědi
anonym

Vybereš si tohoto?
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=p%C5%99i­pojen%C3%AD+ps­3+k+notebooku

gecco

Asi ti nerozumím…
😉
Chceš připojit PS3 k notesu tak, aby notes sloužil jako monitor a nebo je to jinak???
___
No – nepíšeš, jaký notes máš – ale pokud si chceš hrát na PS3, velmi pravděpodobně notes jako zobrazovací jednotku použít nepůjde – notebook má HDMI !!výstup!!, ne vstup…
Potřebuješ PS3 připojit k nějakému monitoru (nebo třeba TV) s HDMI vstupem…
___
Pokud je to jinak, napiš, co vlastně chceš propojit – jaký má být výsledek toho propojení…
😉