nyjono

Jak připojit flash disk k televizi, když mám pouze vstupy HDMI? Je nějaká redukce? Nic jsme nenašli.

Chtěli jsme se mrknout na fotky.
Telka LG 28TN515S-PZ
Dík.

Sorry, zásuvka se už našla. 🙂

Nejlepší odpověď
elkon

Tady jsou jistě.https://www­.alza.cz/reduk­ce-hdmi-to-usb/18878505.htm Ale podle manuálu tam USB je.

Další odpovědi
Pepa25

Do USB? 🙂

Kepler

Tak to jsi hledal špatně. Hledej redukci USB – HDMI, vcelku levná a běžná redukce. Třeba vyber tady: https://www.zbo­zi.cz/hledani/?q=re­dukce%20hdmi%20­usb&razeni=nej­levnejsi

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

cochee

Zásuvka USB, se našla, to je dobře, páš flešku do USB přes žádnou pasivní redukci nepřipojíš 🙂 ty kabelové redukce z USB-C na HDMi slouží k přenosu videosignálu z některých zařízení, které podporují výstup videosignálu na USB-C port, určitě ne k věcem jako fleška nebo třeba myš či klávesnice :)

dubraro

Taková „redukce“ se jmenuje počítač, třeba ve formě mediacentra. Nejde totiž jen o převedení tvaru konektoru a případně úrovní signálu. „Redukce“ musí ze statických dat uložených na USB vytvořit kompletní audio/video signál.

autacek

Keplere Keplere, to je ale hloulost, takhle to vážně nefunguje.