Avatar uživatele
Complex

Jak přežít víkend bez chlastu?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1861 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Ty kastráte dobytka hovězího (pro mazálka: citát Hrabala), tak na to jsem ještě nepřišel! 🙂

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

To záleží na skutečnosti, jak MOC jsi velký sexuálně nenasytný alkáč! Pro relevantnější posouzení to napiš v SI jednotkách „mKr“ – (v miliKeplerech) pořípadě mikroKeplerech! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Pro někoho lehce, pro někoho těžce. A jen víkend? Zkus to 500 dní a budeš vypadat o 15 let mladší! 🙂
https://promu­ze.blesk.cz/cla­nek/pro-muze-viral/393151/chlap-vydrzel-500-dni-bez-alkoholu-zmenil-se-k-nepoznani.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nedělá mi to žádný problém

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Tím se ani nezdržuj, to nedáš!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Darkunrest

A proč by jsi to dělal???
Až najdeš jinou a pokud možno lepší, zábavu a náplň času,
zjistíš, jak snadné je být.

Do té doby nemá smysl to řešit. Též neřeším.

Upravil/a: Darkunrest

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

alien: tvoje tvrzení je hoax. Mám stoprocentně ověřeno, že násobnou jednotkou je MZ (megaZeman). Původně jsem myslel že jde o jednotku zavedenou panem Becherem, aplikovanou na našeho prezidenta, ale dneska už vím, že se to týká MZáků. Takže musíme používat malé dílčí jednotky. Jednotka mKr je používaná jako milikryptonit, pro posouzení schopností supermana.

před 1861 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Nesmysl! Já to musím vědět, páč jsem úžasně krásný atd., tudíž mám pravdu! ;)

Navíc dokonce ani pan prdident Zeman (a i všichni ostatní) ANI NÁHODOU nedosahuje hodnoty významnějšího zlomku základní jednoty, která byla podobě jako základní jednotka elektrické kapacity (Farad) zvolena příliš vysoká pro běžné situace, no. ;) :D :D

před 1774 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby