Complex

Jak přežít víkend bez chlastu?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ty kastráte dobytka hovězího (pro mazálka: citát Hrabala), tak na to jsem ještě nepřišel! 🙂

Další odpovědi
aliendrone

To záleží na skutečnosti, jak MOC jsi velký sexuálně nenasytný alkáč! Pro relevantnější posouzení to napiš v SI jednotkách „mKr“ – (v miliKeplerech) pořípadě mikroKeplerech! ;) :D :D

marci1

Pro někoho lehce, pro někoho těžce. A jen víkend? Zkus to 500 dní a budeš vypadat o 15 let mladší! 🙂
https://promu­ze.blesk.cz/cla­nek/pro-muze-viral/393151/chlap-vydrzel-500-dni-bez-alkoholu-zmenil-se-k-nepoznani.html

Drap

Nedělá mi to žádný problém

zjentek

Tím se ani nezdržuj, to nedáš!

Darkunrest

A proč by jsi to dělal???
Až najdeš jinou a pokud možno lepší, zábavu a náplň času,
zjistíš, jak snadné je být.

Do té doby nemá smysl to řešit. Též neřeším.

Kepler

alien: tvoje tvrzení je hoax. Mám stoprocentně ověřeno, že násobnou jednotkou je MZ (megaZeman). Původně jsem myslel že jde o jednotku zavedenou panem Becherem, aplikovanou na našeho prezidenta, ale dneska už vím, že se to týká MZáků. Takže musíme používat malé dílčí jednotky. Jednotka mKr je používaná jako milikryptonit, pro posouzení schopností supermana.

aliendrone

Nesmysl! Já to musím vědět, páč jsem úžasně krásný atd., tudíž mám pravdu! ;)

Navíc dokonce ani pan prdident Zeman (a i všichni ostatní) ANI NÁHODOU nedosahuje hodnoty významnějšího zlomku základní jednoty, která byla podobě jako základní jednotka elektrické kapacity (Farad) zvolena příliš vysoká pro běžné situace, no. ;) :D :D