alexandra

Jak převést video MTS do Avi, aniž by se zhoršila jeho kvalita?

Dobrý den, mám fotoaparát, který mi nahrává videa ve formátu MTS, který mi nejde přehrát v tabletu. Tak jsem si nainstalovala FormatFactory 4.0.0, kde jsem to převedla do Avi, Mp4 i MKV. Video má 700MB, ale když ho převedu, tak má jenom kolem 160 a je to šílená kvalita. Nevím, jak to udělat, aby to bylo stejné kvality jako originál. U MKV bylo napsáno velká kvalita a mělo to dokonce jenom 120MB. Děkuji předem za rady.

Odpovědi
gecco

Zkontroluj si, jak máš nastavenou konverzi – nejen to .avi, ale i rozlišení, kodek, datový tok a fps – to všechno jsou podstatné faktory…
😉