Avatar uživatele
Sagamor

Jak převést do pdf ?

Zdravím,mám tu jeden problém.Na CD mám nahrány soubory (SolidWorks) ,ale potíž je v tom ,že na počítači nemám nainstalován ten program (SolidWorks) tím pádem to nemohu otevřít.Kamarád mí říkal ,že by to mělo takhle jít.Díky za rady
Doplňuji:
Děkuji za rady ,nainstaloval jsem si trial verzi Adobe Acrobat 9 pro ,ale napsalo mi to ,že program nepodporuje formát

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5338 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lencis

Možná se ozve nějaký expert a překvapí, ale já myslím, že to bez toho programu neotevřeš. Jedná se zřejmě o nějaký technický výkres nebo konstruční model. SolidWorks je specifický a v jiný program to neveme. A myslím že ani adobe acrobat ti z toho pdf neudělá, když to nemůžeš otevřít a dále zpracovat. Nejsem si jistá jestli sám SolidWorks dokáže ukládat v pdf, pokud ano, musel by to kamarád v tomto formátu uložit, pak už to otevřeš v běžném adobe prohlížeči.

PS: Do PDF „převádí“ soubory adobe acrobat – program, ne prohlížeč!!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
petr83

Adobe Acrobat Profesional, umi zpracovat většinu autocadovýcv (tudiz i soubory ze solidworks). Zpracovat se rozumí, ze z nich udela pdf dokument.
Zkus si stahnout trail verzi nebo zkus nejakou free nahradu za Adobe Acrobat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dandi

Pro otevření je opravdu potřeba SolidWorks. Pokud mají nějakou free verzi, tak použijte tu. Je možné, že bude tento program pouze jako prohlížeč s možností tisku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek