Sagamor

Jak převést do pdf ?

Zdravím,mám tu jeden problém.Na CD mám nahrány soubory (SolidWorks) ,ale potíž je v tom ,že na počítači nemám nainstalován ten program (SolidWorks) tím pádem to nemohu otevřít.Kamarád mí říkal ,že by to mělo takhle jít.Díky za rady
Doplňuji:
Děkuji za rady ,nainstaloval jsem si trial verzi Adobe Acrobat 9 pro ,ale napsalo mi to ,že program nepodporuje formát

Nejlepší odpověď
Lencis

Možná se ozve nějaký expert a překvapí, ale já myslím, že to bez toho programu neotevřeš. Jedná se zřejmě o nějaký technický výkres nebo konstruční model. SolidWorks je specifický a v jiný program to neveme. A myslím že ani adobe acrobat ti z toho pdf neudělá, když to nemůžeš otevřít a dále zpracovat. Nejsem si jistá jestli sám SolidWorks dokáže ukládat v pdf, pokud ano, musel by to kamarád v tomto formátu uložit, pak už to otevřeš v běžném adobe prohlížeči.

PS: Do PDF „převádí“ soubory adobe acrobat – program, ne prohlížeč!!!

Další odpovědi
petr83

Adobe Acrobat Profesional, umi zpracovat většinu autocadovýcv (tudiz i soubory ze solidworks). Zpracovat se rozumí, ze z nich udela pdf dokument.
Zkus si stahnout trail verzi nebo zkus nejakou free nahradu za Adobe Acrobat.

Dandi

Pro otevření je opravdu potřeba SolidWorks. Pokud mají nějakou free verzi, tak použijte tu. Je možné, že bude tento program pouze jako prohlížeč s možností tisku.