Dóón

jak přehrát na pc audionahrávky s ochranou proti kopírování ?

dobrý den, jak mám přehrát na pc/flešce audio nahrávky s ochranou proti kopírování? jaký program na to potřebuji? chci si to dát na flashku abych furt nemusel s sebou tahat ty cédéčka děkuji.

Odpovědi
huxa

Existuje hodně specializovaných programů, mimo jiné extrahovat z určitých i chráněných CD umí i windows media player, na českých vodách internetu je o tomto dost článků.
Jména více specializovaných programů ti nemůžu prozradit, neb se jedná o činnost na hraně zákonů a navíc ti je po zadání pár slov google najde.

dr.luha

Použít lze VLC přehrávač. Má tlačítko pro nahrávání, kvalita záznamu je dobrá a formát lze zvolit v nastavení.