koník.

Co dělat, když mi nejde stáhnout, nebo zkopírovat CD do PC?

U některých CD mi nejde stáhnout, nebo zkopírovat obsah (hudba) do PC na plochu do nově vypvořené složky. Zkoušel jsem píšně označit a myší táhnutím přesunout do složky, nebo označit a klepnutím na pravý tlač., zvolit kopírovat a pak vložit. Vždy se jen vytvoří během vteřiny (neprobíhá žádné nahrávání) zástupci, kteří jsou prázdní. Co s tím? Jedná se o vypálená, neoriginální CD, takže ochrana proti tvoření kopií to není. Prosím poraďte

Nejlepší odpověď
casey

Hudba na cd neni ulozena jako datove cd. Jestlize se v pc podivas na velikost jednotlivych skladeb (koncovka cda) zjistis, ze vsechny maji stejnou velikost v radu kb ackoliv ve skutecnosti jsou ruzne dlouhe a velikost by se tedy mela lisit.
Pro nagrabovani skladeb z cd do pc nestaci je pretahnout mysi, ale pouzit specializovany program. Vyzkousej treba exact audio copy.
http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/mp3_a_au­dio/mp3_a_audi­o_nastroje/exact-audio-copy/
Ikona img vytvori image (obraz) celeho disku, ikona wav kopiruje po jednotlivych skladbach.

Další odpovědi
anonym

Windows Media player se postará o zkopírování zvukového CD na pevný disk. Mp3 i wav.

Hykam

jak píše Czechrapsind, nejjednoduššejito zkopírujete přes WM player který máte již v PC.
V nastavení si můžete zvolit formát, do kterého budou skladby převedeny.

iceT

Před časem mi velmi pomohl tenhle program…
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-to-udelat-5