Jak přehrát film z VHS na DVD?

Chtěl bych své staré VHS přehrát na DVD, abych už nemusel skladovat ty velké kazety a měl to digitálně nahrané. Jde to nějak?

Nejlepší odpověď
Dandi

Přesně jak píše kolega…Přikláněl bych se k variantě s TV kartou.

Další odpovědi
joey

Reseni je nekolik a zalezi na technicke zdatnosti a castky, ktere do prevodu chcete investovat.

1. Nechat to udelat externi firmu – google vam jiste par takovych najde.
Potrebna technicka zdatnost: MIN
Potrebna investice: MAX (platite za kazdy prevod)
Kvalita: STRED

2. Koupit si hw dvd rekorder s VHS nebo linkem pro VHS.
Potrebna technicka zdatnost: MIN
Potrebna investice: VYSSI (ale platite jen za pristroj, ktety vam zustane a bude vyborne slouzit jako „nove video“)
Kvalita: STRED

3. Koupit si TV kartu do PC a prevadet video stejnym postupem jako „nahrava“ analogova TV.
Potrebna technicka zdatnost: VYSSI
Potrebna investice: NIZKA (za predpokladu, ze mate PC; existuje i specializovany sw pro prevody VHS na DVD, ale je mozne pomoci detailnich verejnych postupu dosahnout tehoz s free nastroji)
Kvalita: STRED/VYSSI (muzete opravdu dostat maximum z VHS co pujde, muze to byt ale velmi pracne)

Osobne se priklanim u beznych uzivatelu (tj. takovych, co si netuni vlastni pocitace a nehrabou se s chuti ve vsemoznych nastavenich roztodivneho software) k volbe 2 – hw dvd rekorder. Cena je jiz velmi prijatelna a ovladani byva bezproblemove. Navic si udelate radost z noveho a moderniho „videa“ v obyvaku.

Jakub Tesari

Já zase využil www.kazetynadvd.cz a byl jsem velice spokojen! Měli výborné ceny a převod byl překvapivě rychle. Byl jsem opravdu spokojen plus mají skvělé akce.

Jakub Tesari

Já zase využil www.kazetynadvd.cz a byl jsem velice spokojen! Měli výborné ceny a převod byl překvapivě rychle. Byl jsem opravdu spokojen plus mají skvělé akce.

soka

Přetočím z VHS kazet na DVD.Svatby, promoce, filmy, atd.Cena dle délky kazety 1 hodina 50kč plus poštovné,možno i osobně.Další Informace zašlu na email. na:sobelkarel@cen­trum.cz

jonatan

Mám sony digitální kameru DCR-TRV 355E kterou spojím s VHS videem a z ní vedu již digitální kabel firevire do PC.
Po nahráti do PC je to ve formátu AVI tak to sestříhám v Movimarkeru je součástí Windows.