Avatar uživatele
anonym

Jak přehrát film z VHS na DVD?

Chtěl bych své staré VHS přehrát na DVD, abych už nemusel skladovat ty velké kazety a měl to digitálně nahrané. Jde to nějak?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Jakub Tesari před 5434 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Dandi

Přesně jak píše kolega…Přikláněl bych se k variantě s TV kartou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
joey

Reseni je nekolik a zalezi na technicke zdatnosti a castky, ktere do prevodu chcete investovat.

1. Nechat to udelat externi firmu – google vam jiste par takovych najde.
Potrebna technicka zdatnost: MIN
Potrebna investice: MAX (platite za kazdy prevod)
Kvalita: STRED

2. Koupit si hw dvd rekorder s VHS nebo linkem pro VHS.
Potrebna technicka zdatnost: MIN
Potrebna investice: VYSSI (ale platite jen za pristroj, ktety vam zustane a bude vyborne slouzit jako „nove video“)
Kvalita: STRED

3. Koupit si TV kartu do PC a prevadet video stejnym postupem jako „nahrava“ analogova TV.
Potrebna technicka zdatnost: VYSSI
Potrebna investice: NIZKA (za predpokladu, ze mate PC; existuje i specializovany sw pro prevody VHS na DVD, ale je mozne pomoci detailnich verejnych postupu dosahnout tehoz s free nastroji)
Kvalita: STRED/VYSSI (muzete opravdu dostat maximum z VHS co pujde, muze to byt ale velmi pracne)

Osobne se priklanim u beznych uzivatelu (tj. takovych, co si netuni vlastni pocitace a nehrabou se s chuti ve vsemoznych nastavenich roztodivneho software) k volbe 2 – hw dvd rekorder. Cena je jiz velmi prijatelna a ovladani byva bezproblemove. Navic si udelate radost z noveho a moderniho „videa“ v obyvaku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jakub Tesari

Já zase využil www.kazetynadvd.cz a byl jsem velice spokojen! Měli výborné ceny a převod byl překvapivě rychle. Byl jsem opravdu spokojen plus mají skvělé akce.

před 3501 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jakub Tesari

Já zase využil www.kazetynadvd.cz a byl jsem velice spokojen! Měli výborné ceny a převod byl překvapivě rychle. Byl jsem opravdu spokojen plus mají skvělé akce.

před 3501 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
soka

Přetočím z VHS kazet na DVD.Svatby, promoce, filmy, atd.Cena dle délky kazety 1 hodina 50kč plus poštovné,možno i osobně.Další Informace zašlu na email. na:sobelkarel@cen­trum.cz

před 4666 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jonatan

Mám sony digitální kameru DCR-TRV 355E kterou spojím s VHS videem a z ní vedu již digitální kabel firevire do PC.
Po nahráti do PC je to ve formátu AVI tak to sestříhám v Movimarkeru je součástí Windows.

před 4850 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika