Bunnik

Jak poznám, že už mám bábovku vyndat?

:) Jsem kuchtička amatér, prosím pomoc :)
Doplňuji:
Díky oběma, bábovka je venku, tak snad bude hotová :) Na špejli se nic nelepilo a podle receptu už bylo na čase :)

Bála jsem se i vyklápění… ale šlo to hladce :)

Nejlepší odpověď
1popelka1

špejlí píchni doprostřed těsta, těsto by se nemělo na špejli lepit.

Další odpovědi
rybíz

Zkoušejte nejdříve po půl hodině, píchnout špilek nebo jehlici na špízy do bábovky. Nesmí se na ni lepit těsto. Pak je hotová. Časem to poznáte i podle barvy.
Teď mě předběhla kolegyně a vypadá to jako bych opisoval.