dychtlik

Jak poznám operační systém?

Dobrý den. Stáhla jsem si vzhled Windows 7. Bojím se, jestli jsem náhodou nestáhla celý Windows není to náhodou nelegální? Když jsem se koukla na ovládací panely-systém, je tam napsáno: microsoft Windows XP home edition Verze 2002
Oprávněný uživatel této kopie:
xxxxxxxxxxxxxxxx
Je to všechno legální? =) Děkuji

Nejlepší odpověď
led

Je to legálne pre majiteľa uvedeného v registrácii – oprávnený užívateľ.

Další odpovědi
wollcot

to je jasny nemuzes mit windows 7 pokud si predtim mel(a) windows xp a stahl(a) sis vzhled windowsu 7 normalni stahovani windowsu 7 trva pres 7–8 hodin ale vzhled je kratsi (staci premyslet :D)