katchena

Jak povolit více uživatelům na jednom počítači používat internet?

jde to jen správci.v nastavení vše povolil a udělil výjimky 🙂 a přesto to ostatním uživatelům nefunguje.kde je chyba,prosím.A dí­ky…

Nejlepší odpověď
Bumbes

Asi bude třeba nastavit připojení:
a – po přihlášení „jako administrátor“, a povolit pro všechny účty.
b – nastavit na každém účtu zvlášť (stejné parametry).
Pokud je připojení přes síťovou kartu, nastavení je v protokolu TCP/IP

Další odpovědi
verka

To se musíte zeptat správce.

elektrikář

Nastavit v případě spouštění počítače víc uživatelských účtů svůj si zablokuje heslem já to neudělal a vnoučci mi zamořili počítač lištičkama hrama s smazali mi polovinu programů keré jsem používal. Oprava mi stála 500,–.Sám jsem to nezvádl. mazal tak dlouho až mi nešel počítač vůbec.

katchena

děkuju,problém vyřešen,ale musel mi s tim pomoct profík.měli jsme špatně nastavený internet od poskytovatele.Ale byla to fuška.Díky všem!!!! 🙂