leporela22

jak povolit javascript?

mám windows xp a abych mohl do počítače nainstalovat adobe flash player tak mi to píše že musim povolit javasript
Doplňuji:
prohlížeč opera

Odpovědi
lukas.zmizik

záleží na prohlížeči, v každém jinak.

obecně to najdeš v nastavení prohlížeče, v pokročilých volbách…

answerer

Dle mého názoru již není potřeba povolovat či nikoliv. Stačí upgrade na nejnovější verzi opery či jiného prohlížeče. Osobně doporučuji chrome od google, má největší podporu všechn nových technologií vč. html5, css3.