Jak postupovat v případě zásilky na dobírku od soukromé osoby. Můžu si balík na poště zkontrolovat než zaplatím?

Nejlepší odpověď
Mili @

dnešní realita je taková, že kupovat na dobírku je obrovský risk a kupující by se měl dozvědět o prodávajícím co nejvíce údajů. Většina podvodníků takový obchod
vzdá, neboť si nemůže být jistá, že se skutečně nejedná o policejní provokaci a se zlaťáky mu příjde i obsílka na policii, nicméně ani tento způsob nezaručuje 100% ochranu.

Doteď nechápu, proč pošta ještě nezavedla nějakou službu, kdy bych po zaplacení nějakých poštovních nákladů si balíček rozbalil, přesvědčil se že se tam nachází skutečně to co má a teprve tehdy bych doplatil peníze pro prodávajícího.

GOOGLE

Další odpovědi
mojitek

vemte si s sebou svedka,napr.ka­marada,kolegy­ni z prace atd. Na dobirku od soukrome osoby je to fakt riskantni,nevite co to je za cloveka a klidne misto slibeneho napr.mobilu tam muze byt …vite co

hanulka11

Musíte nejdřív zásilku/dobírku/ zaplatit,převzít a poté ji můžete zkontrolovat.